Monday, October 19, 2009Täna, lapsed, räägime kunstripsmetest. Ei,ei mitte nendest mida tehniku juures käid omale külge liimimas, vaid nendest mida saab ise, a'la üheks õhtuks peale liimida. Ja mis on tuhat-sada korda vägevamad kui need mida liimib ripsmetehnik(kui neid nimetatakse nii) ja mis iga kolme nädala tagant hooldust vajavad.
Olen mõelnud endale ka soetada need toredad vidinad, aga alati, ripsmekarp pihus, leti poole sammumas, olen ümber mõelnud. Ilmselt sellepärast lähen ja panen need tagasi, sest ma a)kas ei julge minna nendega linnapeale laiama, b)ei ole aega jännata nende peale panemisega, sest see võtab ju siiski 'megakaua' aega või c)ma lihtsalt olen nii algaja ja ei saa hakkama nende liimimisega enda külge. Mainin kohe ära, et mulle ei meeldi eriti aeganõudvad protsessid. Mitte, et ma ei naudiks näomaske ja muud taolist aga lihtsalt kui need valesti peale panna või viltu või ma ei tea veel kuidas neid annab valesti paigaldada, siis ma lähen närvi ja terve õhtu on rikutud. Aga seda me ju ei taha.
Niisiis, endale ma tahaksin selliseid mis muudaksid pilgu veel sügavamaks, veel ilusamaks, veel seksikamaks. Ühesõnaga VEEEEEEEEEEEEEL palju kordi ilusamaks kui see muidu on. Ühel ilusal päeval ma igatahes proovin selle pulli ära teha ja vaatab siis mis välja tuleb.
Nüüd aga lisan mõned normaalsemad näidised mida guugeldades leida võis. Või siis mitte ma ei saa mitte ühtegi pilti peale selle ühe lisada, sest ilmselgelt olen ma liiga rumal, et osata siia neid rohkem üles laadida.


No comments: