Sunday, July 11, 2010

It is Suvi nagu

Ma armastan Eestimaa suve, kohe nagu päriselt of päriselt. Pole vist vaja põhjendada, et miks.
Mul on olnud väga tegus puhkuse esimene nädal ja ma olen selle üle äärmiselt õnnelik. Olen käinud pubis jalgpalli vaaamas ja olen õppinud ka õlut jooma:) mis on tegelt väga imelik minu puhul. Varem mulle üldse ei maitsenud, aga nüüd...mmm kui hea. Muidugi eelistan ma granaatõuna maitselist Dlight'i, sest see lihtsalt on nii maitsev, lurr-lurr.
Kolmapäeva hommikul käisime sõbrannaga turul. Ma tean, et sealt saab värskeid asju jne, aga seal on ka natukene kallim kui poes ikkagi. Näiteks Selveris maksab arbuusi kilo 11.50, mõnes teises poes isegi 9.50 aga turul oli kõige odavam hihnd mida ma nägin 16.- Igatahes ostsin ma sealt mureleid, nektariine ja värsket kurki. Käisime ka keskturu kaltsukates, aga kahjuks väga sorida ei viitsinud seal ja midagi ka ei ostnud. Edasi läksime veel balti-jaama turule kus niisama jalutasime ringi ja saime osa mõnusast melust mis seal oli.
Hiljem sõitsime sõbraga Riiga, Pärnust haarasime sõbranna ka kaasa. Riia oli mõnus, sai poodides käidud ja mõned asjad ostetud. Ilmselgelt olid mu ootused poodide kohapealt suuremad, aga enda õnnetuseks olid seal enamus kõik samad poed mis meil siin. Õhtu veetsime Lidos jalkat vaadates ja naljatades ja pärast suundusime ööklubisse. Neljapäeva päeval sõitsime koju tagasi sest uus sõit tuli juba reedel ette võtta. Nimelt tähistasime sõbranna sünnipäeva.
Oi küll on pikk ja mõttetu jutt, aga ma tahan veel öelda, et käisin pärnus laupäeval ja see oli ülim. Ma naudin seda melu ja kõike mis suvel seal pakkuda on. Lihtsalt fun fun fun.
Lõpetuseks kaunis Olivia Palermo.
Megailus kleit. Õrn ja naiselik.

1 comment:

Internet business at home automated system said...

Hope that through the network to help more health or economic needs a friend
Easy on the method used to help alleviate their financial burden while allowing family members restore their health,
Through the Internet at home, you can easily understand the cause ...
Free registry experience:
http://sn.im/vemma_usa
Thank you for your time reading, do not give up the chance to even know, know no loss to you!